Ručné 400X 200 X Zväčšenie Optických Inšpekcie Mikroskopom SC, FC ST LC Vlákniny Konci Tvár Rozsahu s 1.25 mm 2,5 mm Adaptér thumb
Ručné 400X 200 X Zväčšenie Optických Inšpekcie Mikroskopom SC, FC ST LC Vlákniny Konci Tvár Rozsahu s 1.25 mm 2,5 mm Adaptér thumb
Ručné 400X 200 X Zväčšenie Optických Inšpekcie Mikroskopom SC, FC ST LC Vlákniny Konci Tvár Rozsahu s 1.25 mm 2,5 mm Adaptér thumb
Ručné 400X 200 X Zväčšenie Optických Inšpekcie Mikroskopom SC, FC ST LC Vlákniny Konci Tvár Rozsahu s 1.25 mm 2,5 mm Adaptér thumb
Ručné 400X 200 X Zväčšenie Optických Inšpekcie Mikroskopom SC, FC ST LC Vlákniny Konci Tvár Rozsahu s 1.25 mm 2,5 mm Adaptér thumb
Ručné 400X 200 X Zväčšenie Optických Inšpekcie Mikroskopom SC, FC ST LC Vlákniny Konci Tvár Rozsahu s 1.25 mm 2,5 mm Adaptér thumb

Ručné 400X 200 X Zväčšenie Optických Inšpekcie Mikroskopom SC, FC ST LC Vlákniny Konci Tvár Rozsahu s 1.25 mm 2,5 mm Adaptér

€63.43

Dostupnosť:Skladom
+
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

Tento 400x Optických Inšpekcie Mikroskop sa používa na kontrolu vlákniny výpovede, poskytuje najviac kritický pohľad vlákniny konci tváre. Tento mini verzia je menšie a jednoduchšie. Produkuje vynikajúce detaily poškriabaním a znečistením s jeho dobré optický výkon a integrovaný laser safety filtre. To je jasná voľba pre kritické posúdenie poľský kvality.

Vstavané LED svetlo vytvára osvetlenie do optického cestu, ktorá umožňuje optimálny výhľad a osvetlenie pre váš vyšetrenia a inšpekcie kedykoľvek.

Pre-nainštalované 2,5 mm univerzálny adaptér je kompatibilný s SC, FC, ST a E2000. Teraz nová verzia prichádza s voľným 1,25 mm adaptér, ktorý je kompatibilný s LC a MU.

Poznámka 1 : Batérie nebudú zahrnuté keď poštovného pre bezpečnostné účely, prosím, láskavo pochopiť, vďaka.

Poznámka 2: Podľa Brazílskej Miestne Colné Predpisy, Akéhokoľvek tovaru, Zásielok EMS, Express. Budete Musieť zaplatiť Poplatok 15 BRL/ Za Vstupenky, Než sa zobrazí .

Funkcie: 400x Optické Zväčšenie LED osvetlenie Laser nainštalovaný filter pre ochranu očí Univerzálny adaptér rozhrania Jasné, svetlé snímky Hladké zameranie kontroly Momentálny alebo stlačte tlačidlo on / off spínač pre zdroj svetla ZADARMO 1,25 mm a 2,5 mm univerzálne adaptéry kompatibilný s LC, NM, SC, FC, ST a E2000

Špecifikácia: Optické Zväčšenie : 400x Osvetlenie Zdroj Svetla : Biele LED, určené na 100.000 hodín ovládacie Prvky : 2 minúty auto-off spínač pre zdroj svetla, Jemné zaostrenie ovládacie koliesko Filtra Bezpečnosť : Vstavaný IR filter 1,25 mm univerzálny adaptér kompatibilný s LC a MU 2,5 mm univerzálny adaptér kompatibilný s SC, FC, ST a E2000 Adaptér Rozhranie : Užívateľ zameniteľné univerzálnych adaptérov, alebo špecializované typ konektora Napájanie : 3 x AAA batérie ( nie sú súčasťou pre satety shipping ) prepravný vak za predpokladu,

Štítky: fc lc, 200 x, sklo zväčšiť, vrgo, microscop optika, kábel úľa, sc lc, 3d horúci, vlákno kontrola sondy, vlákien kontroly.

Číslo Modelu Vlákien Kontroly Mikroskopom
Názov produktu Prenosné Prenosné Optické Vláknové Inšpekcie Mikroskopom
Vlákna Typu Jediný Režim
Použitie Kontrola Optického Vlákna Keramické Konci Tvár
Veľkosť 225x39.5x56mm
Aplikácia FTTH Optického Vlákna Kontrola a Čistenie
Položka Dĺžka 10m
Optické zväčšenie 400x 200 x
Zdroj Napájania 3 x AAA alkalické batérie (nie sú súčasťou)
2018 Hot Predaj Doprava Zadarmo
Osvetlenie svetelný zdroj Biele LED, určené na 100.000 hodín
Pôvodný Skutočné a Úplne Nové
2,5 mm Univerzálny Adaptér SC FC ST E2000
1.25 mm Univerzálny Adaptér LC MU
Typ Konektora SC/FC/ST
Rozsah Kontroly Znečistenie a Poškriabaniu Vlákniny Konci Tvár
Názov Značky FEIBEREY
Kompatibilné TP-link

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty

€42.54
E/GXPON SFP onú exkluzivitu Stick S MAC SC Konektor DDM pon modul 1490/1330nm 1.25/2,5 G XPON/EPON/GPON( 1.244 Gb / /2.55 G)802.3 ah E/GXPON
XPON SFP onú exkluzivitu Stick S MAC SC Konektor DDM pon modul EPON= EPON1.25Gbps GPON=2.5 gb / S XPON(1.25/2.5)gb / S=EPON1.25Gbps+GPON2.5Gbps XPON auto-kompatibilné na identifikáciu E/GPON 1.244 Gb / /2.55 Gbps Funkcie Produktu • jednovláknová bi-directional údaje odkazy asymetrický TX 1244Mbps / RX
€17.75
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON 4FE+HLASOVÉ+WIFI+1USB SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-BCM6838G
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON 4FE+HLASOVÉ+WIFI+1USB SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-BCM6838G 4FE+HLASOVÉ+WIFI+1USB Vlastnosti produktu 1.Súlad s IEEE 802.3 ah & itu-t g.984.x štandard 2.GPON:8 T-CONTs,32 GEM Porty 3.Integrovať OMCI a TR-069 vzdialená konfigurácia a údržba
€36.37
Doprava zadarmo Huawei SFP Modul GPON OLT Triedy C++ použiť pre Huawei OLT Rada GPBD GPFD
Huawei GPON SFP/modul/nalepiť/optický vysielač, TRIEDY C++, OM5052 34060841 na ZÁKLADE rada OLT Fotografie:
€5.14
FTTH NOVÝ Optický Prijímač 1550nm FC/APC Optických Adaptér Converter Palcový F hlavu Výstup Ultra-low Power Príjem Špeciálne
FTTH NOVÝ Optický Prijímač 1550nm FC/APC Optických Adaptér Converter Palcový F hlavu Výstup Ultra-low Power Príjem Špeciálne Názov produktu: Domov optický prijímač Rozsah použitia: Káblová TV, širokopásmové kombinujúci Vzor: FC /APC DC 5V Operačný wavelengh:1310/1490/1550nm Funkcie: Ultra low light príjem Optický
€14.38
Pôvodné INNO VF-78 VF-15 VF-15H Vlákniny Sekáčik Vlákniny rezacím Nožom Nástroj Vlákniny Držiteľ Zariadenie
Pôvodné INNO VF-78 VF-15 VF-15H Vlákniny Sekáčik Vlákno Rezacím Nožom Nástroj Vlákniny Držiteľ Zariadenie
€25.36
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON GPON 1GE+1FE+HLASOVÉ+2.4 G WIFI SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-221XR
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON GPON 1GE+1FE+HLASOVÉ+2.4 G WIFI SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-221XR Vlastnosti produktu 1.Podpora EPON/GPON režim a prepnutie režimu automaticky 2.GPON:Súlad s IEEE 802.3 ah & itu-t g.984.x štandard 3.GPON:8 T-CONTs,32 GEM 4 Porty.Integrovať OMCI(GPON)/OAM(EPON)
€19.03
Optické Vlákna Sekáčik čepeľ FCP-20BL vlákniny sekáčik fréza, FCP-20BL SUMITOMO FC-6S Sekáčik čepeľ optický štiepiť nástroj
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) Optické Vlákna Sekáčik čepeľ FCP-20BL vlákniny sekáčik fréza, FCP-20BL SUMITOMO FC-6S Sekáčik čepeľ optický štiepiť nástroj Špecifikácie Výrobku Názov: optické vlákna rezací
€28.32
4-kanálový Digitálny Video Optický Vysielač Jedného vlákna single-mode optického prevodníka FC 20 KM
Prehľad Produktu Tento produkt je non-komprimované video digitálny optický vysielač a prijímač, kompatibilný s mnohými formátmi, ako je PAL, SECAM a NTSC, atď., a mono-mode optického vysielača, ktorý môže byť použitý na prenos videa a dát v optických vlákien. Na prednom paneli tam je svetlo napájania
€64.19
SC/UPC-SC/UPC 1310/1550nm OTDR Test linke Optický OTDR Spustenie Káblový Box
SC/UPC-SC/UPC 1310/1550nm OTDR Test linke Optický OTDR Spustenie Káblový Box, Aby quanity ≥ 4 box, zabezpečíme pre FEDEX rýchle dodanie, 5 - 10 dní na miesto určenia. Pri objednávke, prosím uveďte typy konektorov potrebné.a kábel 500m~2 km k dispozícii, Ktoré konektor OTDR Spustenie káblový box, ktoré potrebujete,
€5.23
5-30MW FTTH (Fiber Optic Tester Pero Typ Červený Laser optické fiberLight 10KM Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Kábel Tester 30MW Rozsah
Vizuálne Poruchy Locator Špecifikácia: 1. Výstupná vlnová dĺžka:650nm 2. Výstupný svetelný výkon: 15mW / 20mW / 30mW 3. Optický konektor: 2,5 mm univerzálny adaptér 4.Prevádzková teplota:-20~+60℃ 5. Skladovacia teplota: -40~+85℃ 6. Napájanie: Lítium-iónová Nabíjateľná Batéria 7. Bývanie materiál : Hliníková
€20.72
Doprava zadarmo Pôvodné ZTE ZXHN F663N GPON 3FE+1GE+1Tel+USB+Wifi onú exkluzivitu ONT anglický firmware funkcia je rovnaká ako HG8546M
Doprava zadarmo Pôvodné ZTE ZXHN F663N GPON 3FE+1GE+1Tel+USB+Wifi onú exkluzivitu ONT anglický firmware funkcia je rovnaká ako HG8546M Funkcie: ZXHN F663N je Optickej Siete GPON Terminal určený pre FTTH scenár. Poskytuje vysoký výkon-forwarding schopnosti zabezpečiť vynikajúce skúsenosti s Internetom a HD video