100KS/krabica FTTH SC UPC single-mode optického SC UPC rýchly konektor SC UPC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb
100KS/krabica FTTH SC UPC single-mode optického SC UPC rýchly konektor SC UPC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb
100KS/krabica FTTH SC UPC single-mode optického SC UPC rýchly konektor SC UPC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb
100KS/krabica FTTH SC UPC single-mode optického SC UPC rýchly konektor SC UPC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb
100KS/krabica FTTH SC UPC single-mode optického SC UPC rýchly konektor SC UPC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb
100KS/krabica FTTH SC UPC single-mode optického SC UPC rýchly konektor SC UPC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb

100KS/krabica FTTH SC UPC single-mode optického SC UPC rýchly konektor SC UPC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo

€23.86

Dostupnosť:Skladom
+
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

Dodanie vopred vložené FTTH SC/UPC fiber optic rýchly konektor

1. FTTH projektu použiteľné

2. Pole inštalovateľných

3. Vložiť strata menej ako 0,15 dB

4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych teplotách

5. Inštalácia menej než 1 minút

6. Spoľahlivé a vynikajúci optický výkon

7. Kábel skúška v Ťahu v súlade s Telcordia GR-326-VR

Štítky: ombre 27 30 palec parochňu, magické tlačidlo opony, citát tetovanie hip mama, menovitý hlodavce reťazca, nissan 350 z diecast, opakovane maska rusko, nintendo adaptér 2 1, nano kolo ihly a1, menovitý krúžky marina.

Názov Značky Joinwit
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Konektora SC/UPC
Vlákna Typu Jediný Režim
Číslo Modelu SC/UPC Jednom Režime Rýchle Konektor
Položka Dĺžka 1m
Certifikácia ŽIADNE
Veľkosť 10cm*10cm*10cm

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty

€42.28
Doprava zadarmo 5 Párov 155M jednovláknová SC konektor bidi 20 km 1*9 modul optický vysielač pre 100M media konvertor HTB-3100
Pin Popis 1.1 Rx VEER :Prijímač GND 2.Rx Údajov Z+ : Prijímač Data Out(TTL) 3.NC 4.SD :Signál Zistiť Stav Vlajka(TTL) 5.Rx VCCR: Prijímač VCC 6.Tx VCCT : Vysielač VCC 7.N.C 8.Tx Údajov V+ :Vysielač Vstupné Údaje(TTL) 9.Tx VEET : Vysielač GND Balenie
€42.54
E/GXPON SFP onú exkluzivitu Stick S MAC SC Konektor DDM pon modul 1490/1330nm 1.25/2,5 G XPON/EPON/GPON( 1.244 Gb / /2.55 G)802.3 ah E/GXPON
XPON SFP onú exkluzivitu Stick S MAC SC Konektor DDM pon modul EPON= EPON1.25Gbps GPON=2.5 gb / S XPON(1.25/2.5)gb / S=EPON1.25Gbps+GPON2.5Gbps XPON auto-kompatibilné na identifikáciu E/GPON 1.244 Gb / /2.55 Gbps Funkcie Produktu • jednovláknová bi-directional údaje odkazy asymetrický TX 1244Mbps / RX
€17.75
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON 4FE+HLASOVÉ+WIFI+1USB SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-BCM6838G
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON 4FE+HLASOVÉ+WIFI+1USB SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-BCM6838G 4FE+HLASOVÉ+WIFI+1USB Vlastnosti produktu 1.Súlad s IEEE 802.3 ah & itu-t g.984.x štandard 2.GPON:8 T-CONTs,32 GEM Porty 3.Integrovať OMCI a TR-069 vzdialená konfigurácia a údržba
€5.14
FTTH NOVÝ Optický Prijímač 1550nm FC/APC Optických Adaptér Converter Palcový F hlavu Výstup Ultra-low Power Príjem Špeciálne
FTTH NOVÝ Optický Prijímač 1550nm FC/APC Optických Adaptér Converter Palcový F hlavu Výstup Ultra-low Power Príjem Špeciálne Názov produktu: Domov optický prijímač Rozsah použitia: Káblová TV, širokopásmové kombinujúci Vzor: FC /APC DC 5V Operačný wavelengh:1310/1490/1550nm Funkcie: Ultra low light príjem Optický
€49.90
Optický Multimeter, Postavený v Optického Výkonu Meter a Zdroj Svetla, alebo Vizuálne Poruchy Locator
Optický Multimeter, Postavený v Optického Výkonu Meter a Zdroj Svetla, alebo Vizuálne Poruchy Locator SF-OM3207 Prenosné Optické Multimeter integruje funkcie inteligentná optická napájania modulu a vysoko stabilný zdroj svetla modul v jednej jednotky, ktoré môže vykonávať v uzavretej slučke testy obsahujúce oba moduly.
€25.36
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON GPON 1GE+1FE+HLASOVÉ+2.4 G WIFI SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-221XR
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON GPON 1GE+1FE+HLASOVÉ+2.4 G WIFI SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-221XR Vlastnosti produktu 1.Podpora EPON/GPON režim a prepnutie režimu automaticky 2.GPON:Súlad s IEEE 802.3 ah & itu-t g.984.x štandard 3.GPON:8 T-CONTs,32 GEM 4 Porty.Integrovať OMCI(GPON)/OAM(EPON)
€5.23
5-30MW FTTH (Fiber Optic Tester Pero Typ Červený Laser optické fiberLight 10KM Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Kábel Tester 30MW Rozsah
Vizuálne Poruchy Locator Špecifikácia: 1. Výstupná vlnová dĺžka:650nm 2. Výstupný svetelný výkon: 15mW / 20mW / 30mW 3. Optický konektor: 2,5 mm univerzálny adaptér 4.Prevádzková teplota:-20~+60℃ 5. Skladovacia teplota: -40~+85℃ 6. Napájanie: Lítium-iónová Nabíjateľná Batéria 7. Bývanie materiál : Hliníková
€20.72
Doprava zadarmo Pôvodné ZTE ZXHN F663N GPON 3FE+1GE+1Tel+USB+Wifi onú exkluzivitu ONT anglický firmware funkcia je rovnaká ako HG8546M
Doprava zadarmo Pôvodné ZTE ZXHN F663N GPON 3FE+1GE+1Tel+USB+Wifi onú exkluzivitu ONT anglický firmware funkcia je rovnaká ako HG8546M Funkcie: ZXHN F663N je Optickej Siete GPON Terminal určený pre FTTH scenár. Poskytuje vysoký výkon-forwarding schopnosti zabezpečiť vynikajúce skúsenosti s Internetom a HD video
€5.68
LC Žena na FC Muž Kovu, Optických Vlákien, Adaptér 2.5 mm-1,25 mm FC-LC Singlemode simplex Optický adaptér Connecter
Čo vy na to ? Toto je regulované typ vlákniny-zapustený konektor, ktorý vystavené na prevádzku spojov a spojky medzi vláknovej optiky. Funkcia: Pomer mužov a Žien Hybrid Optických Adaptér. Optické Power Meter FC-LC Adaptér. Ultra tenké & nízka hmotnosť, Hi-precízny nástroj. Parameter: Typ:
€615.67
CATV EDFA optického vlákna Zosilňovač 1310/1490/1550 WDM 1550nm 1U/ 80W 8port*17dbm sc/apc,sc/upc Vysoký výkon optického vlákna Zosilňovač
Aplikácia: Single-mode vlákna 1550 zosilnenie siete FTTH siete CATV siete PON siete Špecifikácie: Prijíma Er Yb Codoped dvakrát plátované vlákno technológie; Výstupné porty: 4-64 voliteľné; Optické výstupný výkon: celkový výkon až 10W; Nízke šumové číslo: Ideálne sieťové rozhranie pre správu, v súlade
€14.12
Huawei Nový Model EG8120L GPON onú exkluzivitu 1GE 1FE 1Phone Port, SC APC Trieda C+ Optická Sieť Terminálu, anglický firmware
Huawei Nový Model EG8120L GPON onú exkluzivitu 1GE 1FE 1Phone Port, SC APC Trieda C+ Optická Sieť Terminálu, anglický firmware verview: Model Konfigurácia Rozmer/ks LAN Telefón Wifi PPPOE Firmware GE8120L 1GE Áno Žiadne Žiadne Angličtina 162*141*36