Jeden pár HTB-GS-03 20 km RJ45 SC gigabit netLINK 1000M Jednom režime jednovláknová WDM Vlákniny Media Konvertor thumb
Jeden pár HTB-GS-03 20 km RJ45 SC gigabit netLINK 1000M Jednom režime jednovláknová WDM Vlákniny Media Konvertor thumb
Jeden pár HTB-GS-03 20 km RJ45 SC gigabit netLINK 1000M Jednom režime jednovláknová WDM Vlákniny Media Konvertor thumb

Jeden pár HTB-GS-03 20 km RJ45 SC gigabit netLINK 1000M Jednom režime jednovláknová WDM Vlákniny Media Konvertor

€12.84

Dostupnosť:Skladom
+
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

TIPY: Vitajte na SeeMe Technology Co., S.R.O. Sme s všetky druhy optických výrobkov. Kontaktujte nás, ak si nemohol nájsť produkty on-line, čo chcete. Naše poslanie:

Uisťujeme, že sme sa poskytnúť vám kvalifikované produkty a najlepšie služby. Všetky naše produkty záruka 1 rok. Máme zabezpečené na lodi produkty s rýchly a bezpečný spôsob, ako pre vás. Ak máte akékoľvek otázky alebo problém na produkty po obdržaní tovaru, prosím, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis, sme sa ponúkajú najviac uspokojivý výsledok. Ďakujem. Terminál je 1310nm-TX, a B terminálu je 1550nm-TX. Popis

netLINK Séria 10/100M Singlemode jednovláknová Converter je konverzný vybavenie Ethernet optický-elektronické signály medzi 10/100M UTP rozhranie (TX) a 100M Vlákniny rozhranie (FX). Tradičné 10/100M Fast Ethernet môže byť predĺžená na vzdialenosť 90km prostredníctvom Jedného Optického Vlákna prepojenie. Výkon a kvalitu produktov sú vynikajúce, pretože prijatie najnovšie IC z Taiwanu. Smie sa používať v pároch, pretože prenáša optický líši od prijímať optické v vlnovej dĺžky. 6 Skupina LED označené svetlá by mohli plne sledovať pracovné podmienky Prevodníky. Je ľahké pre koncových užívateľov, aby sa dodržiavať podmienky v sieti. Séria produktu s rozumnou cenou je špeciálne navrhnutý pre siete koncových užívateľov.

Funkcia prenos kanál optické signály môžu byť ukončené do jedného vlákna. To zdvojnásobil množstvo vlákniny prenos dát v porovnaní s twin typ vlákniny. Auto negotiation funkcia umožňuje UTP port na auto vyberte 10M alebo 100M a Plný Duplex alebo Polovičný Duplex. UTP port podporuje MDI / MDI-X automatické crossover Podporu flow control Podporuje 1552 Byte paketové Vnútorný obvod zabrániť thunder by mohli výrazne znížiť poškodenie converter spôsobené thunderbolt indukcie. Dizajn vnútorného alebo externého napájania pre výber užívateľov

Špecifikácia Prevádzkové normy: IEEE802.3u, 10/100Base-TX a 100Base-FX MAC adresu tabuľku: 1K Konektor: UTP: RJ-45 10/100Mbps; Vlákno: SC 100Mbps Kábla: UTP: Cat. 5 UTP (max. vzdialenosť až 100m) Vlákna(Singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125µm(max. vzdialenosť až 90km) Full Duplex Flow Control: IEEE802.3x Duplex: Protitlakovej LED: Power, FX 100, FX Link/Act, TX 100, TX FDX, TX Link/Act. Napájanie: AC 110V - na 220V DC 5V; DC48V na DC 5V Okolia temperature0 ~ 50℃ Skladovacia teplota-20 ~ +70℃ Vlhkosť: 5% ~ 90% Rozmery: Vnútorné sily: 30×110×140mm Externé napájanie: 26×70×93mm

Objednávacie Údaje Typ Vlákniny typ Konektoru Vlnová dĺžka TX power Citlivosť Max.vzdialenosť Odkaz Rozpočtu HTB-3100A/B-25 singlemode SC 1310/1550nm -14~-6dBm -32dBm 20 km 18dBm HTB-3100A/B-40 singlemode SC 1310/1550nm -5~0 dBm -35dBm 40km 30dBm HTB-3100A/B-60 singlemode SC 1310/1550nm -8~-2 dBm -36dBm 60km 28dBm HTB-3100A/B-80 singlemode SC 1310/1550nm -3~0 dBm -37dBm 80km 34dBm Poznámka 10/100M Singlemode jednovláknová Prevodníky musia byť použité a nariadil v párov. Jeden súbor W1 musia byť spojené s iným súbor W2 pre používanie. W1 prenášané optickej vlnovej dĺžke 1310nm, prijímať optickej vlnovej dĺžke 1550nm; W2 prenášané optickej vlnovej dĺžke 1550nm, prijímať optickej vlnovej dĺžke 1310nm. Vzdialenosť vlákniny je až 20, 40, 60, 80km. Pre ostatné vzdialenosť, prosím, kontaktujte nás pre ceny

Ďakujeme, že ste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD

Platba: Escrow Služby

Ak máte nejaké otázky o platbu, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

1. Prosím skontrolujte vašu adresu, pred uskutočnením platby. Ak chcete, aby sa akékoľvek zmeny, prosím, láskavo kontaktujte nás.

2. Sledovacie číslo bude aktualizovať na Behsusedov.sk, akonáhle vaše položky, sa dodáva.

Nie sme zodpovední za všetky colné poplatky, dane alebo poplatky, ktoré sú zo svojej krajiny. Pre viac informácií kontaktujte prosím váš miestny alebo colný úrad, alebo nás.

3. Ak by ste získať vašu zásielku do 30 dní, ihneď nás prosím kontaktujte na pomoc. Odpovieme do 24 hodín.

1. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

2. Vašej piatich-star pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, kontaktujte nás okamžite, ak nie ste spokojní na našich produktov alebo služieb, ponúkneme najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.

3. Ak ste si nie je počuť od nás do 24 hodín, prosím, informujte vašich správ do vašej e-mailovej schránky. A skúste nás kontaktovať Obchodný Manažér, e-mail, alebo telefón. Sme stále tu, aby v našich silách pre vás. Dajte nám vybudovať zdravo, pozitívne a prospešné Ali spoločenstva spolu.

Štítky: server supermicro, sfp rada, Vlákna, optický, tranzit, česť, bunda cisco, cast rj45, mellanox connectx, vlastné logo.

Pôvod CN(Pôvodu)
Veľkosť 95mm*70mm*25mm
Číslo Modelu HTB-GS-03
Vlákna Typu Jediný Režim
Množstvo Jeden pár
Kompatibilné D-Link
Typ Konektora Hybrid
MIMO DAŤ 5V 2A
Názov Značky SMTE
stav Nové a OEM

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty

€42.28
Doprava zadarmo 5 Párov 155M jednovláknová SC konektor bidi 20 km 1*9 modul optický vysielač pre 100M media konvertor HTB-3100
Pin Popis 1.1 Rx VEER :Prijímač GND 2.Rx Údajov Z+ : Prijímač Data Out(TTL) 3.NC 4.SD :Signál Zistiť Stav Vlajka(TTL) 5.Rx VCCR: Prijímač VCC 6.Tx VCCT : Vysielač VCC 7.N.C 8.Tx Údajov V+ :Vysielač Vstupné Údaje(TTL) 9.Tx VEET : Vysielač GND Balenie
€62.41
UNIKIT FTTH ESC250D SC APC a SC UPC Single-Mode Optického Rýchly Konektor FTTH SM Optické Rýchly Konektor
Funkcie: 1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata menej ako 0,3 dB 4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych teplotách 5. Inštalácia menej než 1 minút 6. Spoľahlivé a vynikajúci optický výkon Aplikácia: 1. Distribúcie
€42.54
E/GXPON SFP onú exkluzivitu Stick S MAC SC Konektor DDM pon modul 1490/1330nm 1.25/2,5 G XPON/EPON/GPON( 1.244 Gb / /2.55 G)802.3 ah E/GXPON
XPON SFP onú exkluzivitu Stick S MAC SC Konektor DDM pon modul EPON= EPON1.25Gbps GPON=2.5 gb / S XPON(1.25/2.5)gb / S=EPON1.25Gbps+GPON2.5Gbps XPON auto-kompatibilné na identifikáciu E/GPON 1.244 Gb / /2.55 Gbps Funkcie Produktu • jednovláknová bi-directional údaje odkazy asymetrický TX 1244Mbps / RX
€17.75
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON 4FE+HLASOVÉ+WIFI+1USB SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-BCM6838G
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON 4FE+HLASOVÉ+WIFI+1USB SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-BCM6838G 4FE+HLASOVÉ+WIFI+1USB Vlastnosti produktu 1.Súlad s IEEE 802.3 ah & itu-t g.984.x štandard 2.GPON:8 T-CONTs,32 GEM Porty 3.Integrovať OMCI a TR-069 vzdialená konfigurácia a údržba
€5.14
FTTH NOVÝ Optický Prijímač 1550nm FC/APC Optických Adaptér Converter Palcový F hlavu Výstup Ultra-low Power Príjem Špeciálne
FTTH NOVÝ Optický Prijímač 1550nm FC/APC Optických Adaptér Converter Palcový F hlavu Výstup Ultra-low Power Príjem Špeciálne Názov produktu: Domov optický prijímač Rozsah použitia: Káblová TV, širokopásmové kombinujúci Vzor: FC /APC DC 5V Operačný wavelengh:1310/1490/1550nm Funkcie: Ultra low light príjem Optický
€25.36
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON GPON 1GE+1FE+HLASOVÉ+2.4 G WIFI SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-221XR
Optické Sieťové Jednotky onú exkluzivitu ONT OLT EPON GPON 1GE+1FE+HLASOVÉ+2.4 G WIFI SC APC SC UPC Rozhranie anglická Verzia BT-221XR Vlastnosti produktu 1.Podpora EPON/GPON režim a prepnutie režimu automaticky 2.GPON:Súlad s IEEE 802.3 ah & itu-t g.984.x štandard 3.GPON:8 T-CONTs,32 GEM 4 Porty.Integrovať OMCI(GPON)/OAM(EPON)
€5.23
5-30MW FTTH (Fiber Optic Tester Pero Typ Červený Laser optické fiberLight 10KM Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Kábel Tester 30MW Rozsah
Vizuálne Poruchy Locator Špecifikácia: 1. Výstupná vlnová dĺžka:650nm 2. Výstupný svetelný výkon: 15mW / 20mW / 30mW 3. Optický konektor: 2,5 mm univerzálny adaptér 4.Prevádzková teplota:-20~+60℃ 5. Skladovacia teplota: -40~+85℃ 6. Napájanie: Lítium-iónová Nabíjateľná Batéria 7. Bývanie materiál : Hliníková
€5.68
LC Žena na FC Muž Kovu, Optických Vlákien, Adaptér 2.5 mm-1,25 mm FC-LC Singlemode simplex Optický adaptér Connecter
Čo vy na to ? Toto je regulované typ vlákniny-zapustený konektor, ktorý vystavené na prevádzku spojov a spojky medzi vláknovej optiky. Funkcia: Pomer mužov a Žien Hybrid Optických Adaptér. Optické Power Meter FC-LC Adaptér. Ultra tenké & nízka hmotnosť, Hi-precízny nástroj. Parameter: Typ:
€8.86
JONHON JY27467T11F05P JY599I11FJA90FA-08 JY27467T13F35SN JY599I13FJA00FA-10 Letectva konektor
Prosím vedieť Druh Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Poznámka: Prosím, kontaktujte, ak máte BOM zoznam, alebo si nemohol nájsť časť čísla z nášho on-line obchodu. Sme s veľkým množstvom zásob, ktoré nemohol odovzdať všetky ich on-line. Ďakujeme, že ste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD Platba:
€947.19
Doprava zadarmo 40pcs/kartón origina HS8545M5 GPON onú exkluzivitu ONT 1GE+3FE+1TEL+Usb+Wifi
100% nový Gpon onú exkluzivitu Terminálu HS8545M5 1GE+3FE+1TEL+WIFI Rovnakú Funkciu ako HG8546M HS8545M Na EchoLife HS8145C, optickej siete terminál (ONT), je high-end domácej brány Huawei FTTH riešenie. Pomocou GPON technológie, ultra-širokopásmový prístup je poskytovaný pre domácich a SOHO užívateľov. Na HS8145C
€22.41
Doprava zadarmo Vysokou Presnosťou -70~+10dBm Prenosné Optické vláknové Power Meter + Vizuálne Poruchy Locator 1mw 5 KM
Doprava zadarmo Vysokou Presnosťou -70~+10dBm Prenosné Optické vláknové Power Meter + Vizuálne Poruchy Locator 1mw 5 KM Tento typ Prenosné optické power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre absolútnu optické merania spotreby, ako aj pre relatívna