Jeden pár HTB-GS-03 20 km RJ45 SC gigabit netLINK 1000M Jednom režime jednovláknová WDM Vlákniny Media Konvertor thumb
Jeden pár HTB-GS-03 20 km RJ45 SC gigabit netLINK 1000M Jednom režime jednovláknová WDM Vlákniny Media Konvertor thumb
Jeden pár HTB-GS-03 20 km RJ45 SC gigabit netLINK 1000M Jednom režime jednovláknová WDM Vlákniny Media Konvertor thumb

Jeden pár HTB-GS-03 20 km RJ45 SC gigabit netLINK 1000M Jednom režime jednovláknová WDM Vlákniny Media Konvertor

€12.84

Dostupnosť:Skladom
+
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

TIPY: Vitajte na SeeMe Technology Co., S.R.O. Sme s všetky druhy optických výrobkov. Kontaktujte nás, ak si nemohol nájsť produkty on-line, čo chcete. Naše poslanie:

Uisťujeme, že sme sa poskytnúť vám kvalifikované produkty a najlepšie služby. Všetky naše produkty záruka 1 rok. Máme zabezpečené na lodi produkty s rýchly a bezpečný spôsob, ako pre vás. Ak máte akékoľvek otázky alebo problém na produkty po obdržaní tovaru, prosím, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis, sme sa ponúkajú najviac uspokojivý výsledok. Ďakujem. Terminál je 1310nm-TX, a B terminálu je 1550nm-TX. Popis

netLINK Séria 10/100M Singlemode jednovláknová Converter je konverzný vybavenie Ethernet optický-elektronické signály medzi 10/100M UTP rozhranie (TX) a 100M Vlákniny rozhranie (FX). Tradičné 10/100M Fast Ethernet môže byť predĺžená na vzdialenosť 90km prostredníctvom Jedného Optického Vlákna prepojenie. Výkon a kvalitu produktov sú vynikajúce, pretože prijatie najnovšie IC z Taiwanu. Smie sa používať v pároch, pretože prenáša optický líši od prijímať optické v vlnovej dĺžky. 6 Skupina LED označené svetlá by mohli plne sledovať pracovné podmienky Prevodníky. Je ľahké pre koncových užívateľov, aby sa dodržiavať podmienky v sieti. Séria produktu s rozumnou cenou je špeciálne navrhnutý pre siete koncových užívateľov.

Funkcia prenos kanál optické signály môžu byť ukončené do jedného vlákna. To zdvojnásobil množstvo vlákniny prenos dát v porovnaní s twin typ vlákniny. Auto negotiation funkcia umožňuje UTP port na auto vyberte 10M alebo 100M a Plný Duplex alebo Polovičný Duplex. UTP port podporuje MDI / MDI-X automatické crossover Podporu flow control Podporuje 1552 Byte paketové Vnútorný obvod zabrániť thunder by mohli výrazne znížiť poškodenie converter spôsobené thunderbolt indukcie. Dizajn vnútorného alebo externého napájania pre výber užívateľov

Špecifikácia Prevádzkové normy: IEEE802.3u, 10/100Base-TX a 100Base-FX MAC adresu tabuľku: 1K Konektor: UTP: RJ-45 10/100Mbps; Vlákno: SC 100Mbps Kábla: UTP: Cat. 5 UTP (max. vzdialenosť až 100m) Vlákna(Singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125µm(max. vzdialenosť až 90km) Full Duplex Flow Control: IEEE802.3x Duplex: Protitlakovej LED: Power, FX 100, FX Link/Act, TX 100, TX FDX, TX Link/Act. Napájanie: AC 110V - na 220V DC 5V; DC48V na DC 5V Okolia temperature0 ~ 50℃ Skladovacia teplota-20 ~ +70℃ Vlhkosť: 5% ~ 90% Rozmery: Vnútorné sily: 30×110×140mm Externé napájanie: 26×70×93mm

Objednávacie Údaje Typ Vlákniny typ Konektoru Vlnová dĺžka TX power Citlivosť Max.vzdialenosť Odkaz Rozpočtu HTB-3100A/B-25 singlemode SC 1310/1550nm -14~-6dBm -32dBm 20 km 18dBm HTB-3100A/B-40 singlemode SC 1310/1550nm -5~0 dBm -35dBm 40km 30dBm HTB-3100A/B-60 singlemode SC 1310/1550nm -8~-2 dBm -36dBm 60km 28dBm HTB-3100A/B-80 singlemode SC 1310/1550nm -3~0 dBm -37dBm 80km 34dBm Poznámka 10/100M Singlemode jednovláknová Prevodníky musia byť použité a nariadil v párov. Jeden súbor W1 musia byť spojené s iným súbor W2 pre používanie. W1 prenášané optickej vlnovej dĺžke 1310nm, prijímať optickej vlnovej dĺžke 1550nm; W2 prenášané optickej vlnovej dĺžke 1550nm, prijímať optickej vlnovej dĺžke 1310nm. Vzdialenosť vlákniny je až 20, 40, 60, 80km. Pre ostatné vzdialenosť, prosím, kontaktujte nás pre ceny

Ďakujeme, že ste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD

Platba: Escrow Služby

Ak máte nejaké otázky o platbu, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

1. Prosím skontrolujte vašu adresu, pred uskutočnením platby. Ak chcete, aby sa akékoľvek zmeny, prosím, láskavo kontaktujte nás.

2. Sledovacie číslo bude aktualizovať na Behsusedov.sk, akonáhle vaše položky, sa dodáva.

Nie sme zodpovední za všetky colné poplatky, dane alebo poplatky, ktoré sú zo svojej krajiny. Pre viac informácií kontaktujte prosím váš miestny alebo colný úrad, alebo nás.

3. Ak by ste získať vašu zásielku do 30 dní, ihneď nás prosím kontaktujte na pomoc. Odpovieme do 24 hodín.

1. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

2. Vašej piatich-star pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, kontaktujte nás okamžite, ak nie ste spokojní na našich produktov alebo služieb, ponúkneme najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.

3. Ak ste si nie je počuť od nás do 24 hodín, prosím, informujte vašich správ do vašej e-mailovej schránky. A skúste nás kontaktovať Obchodný Manažér, e-mail, alebo telefón. Sme stále tu, aby v našich silách pre vás. Dajte nám vybudovať zdravo, pozitívne a prospešné Ali spoločenstva spolu.

Štítky: server supermicro, sfp rada, Vlákna, optický, tranzit, česť, bunda cisco, cast rj45, mellanox connectx, vlastné logo.

Pôvod CN(Pôvodu)
Veľkosť 95mm*70mm*25mm
Číslo Modelu HTB-GS-03
Vlákna Typu Jediný Režim
Množstvo Jeden pár
Kompatibilné D-Link
Typ Konektora Hybrid
MIMO DAŤ 5V 2A
Názov Značky SMTE
stav Nové a OEM

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty

€62.41
UNIKIT FTTH ESC250D SC APC a SC UPC Single-Mode Optického Rýchly Konektor FTTH SM Optické Rýchly Konektor
Funkcie: 1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata menej ako 0,3 dB 4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych teplotách 5. Inštalácia menej než 1 minút 6. Spoľahlivé a vynikajúci optický výkon Aplikácia: 1. Distribúcie
€36.37
Doprava zadarmo Huawei SFP Modul GPON OLT Triedy C++ použiť pre Huawei OLT Rada GPBD GPFD
Huawei GPON SFP/modul/nalepiť/optický vysielač, TRIEDY C++, OM5052 34060841 na ZÁKLADE rada OLT Fotografie:
€11.50
Doprava zadarmo 1 Pár Elektród pre Fusion Splicer A-80S A-81S FS-60E FS-60F/60A/60C
Doprava zadarmo 1 Pár Elektród pre Fusion Splicer A-80S A-81S FS-60E FS-60F/60A/60C Popis výrobku je To jeden pár A-80S A-81S FS-60E FS-60F/60A/60C fusion splicer elektródy. 100% ZBRUSU NOVÝ ,Vyrobený v Číne Používajú sa pre život spájať nad 2000 JE Dostupná pre-81S fusion splicer Výrobca Popis Naše náhradné
€5.14
FTTH NOVÝ Optický Prijímač 1550nm FC/APC Optických Adaptér Converter Palcový F hlavu Výstup Ultra-low Power Príjem Špeciálne
FTTH NOVÝ Optický Prijímač 1550nm FC/APC Optických Adaptér Converter Palcový F hlavu Výstup Ultra-low Power Príjem Špeciálne Názov produktu: Domov optický prijímač Rozsah použitia: Káblová TV, širokopásmové kombinujúci Vzor: FC /APC DC 5V Operačný wavelengh:1310/1490/1550nm Funkcie: Ultra low light príjem Optický
€14.38
Pôvodné INNO VF-78 VF-15 VF-15H Vlákniny Sekáčik Vlákniny rezacím Nožom Nástroj Vlákniny Držiteľ Zariadenie
Pôvodné INNO VF-78 VF-15 VF-15H Vlákniny Sekáčik Vlákno Rezacím Nožom Nástroj Vlákniny Držiteľ Zariadenie
€33.81
Doprava zadarmo Pôvodné DVP Napájací Adaptér Nabíjačka pre DVP740 DVP760 Fusion Splicer
Doprava zadarmo Pôvodné DVP Napájací Adaptér Nabíjačka pre DVP740 DVP760 Fusion Splicer Použité na: DVP740, DVP760 série fusion splicers Pôvodné DVP značky, veľmi dobrá kvalita.
€67.27
SC UPC Rýchly Konektor Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studenej Konektor Optický Rýchlo Connnector 53 mm
SC APC Rýchly Konektor Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studenej Konektor Nástroj Optický Rýchlo Connnector 53 mm Popis Rýchla Montáž Konektora (tiež s názvom Č-poľský Konektor , Pre-poľský Konektor alebo Rýchly Konektor ) je bezstarostný-až na-nainštalujte zariadenie. Žiadny nástroj alebo
€65.10
60PCS 3M Fibrlok 2529 Univerzálny Optický 3M Vlákniny Splicer Optického Vlákna Splicer Dodanie Optických vlákien Mechanické Spájať Konektor
60PCS 3M Fibrlok 2529 Univerzálny Optický 3M Vlákniny Splicer Optického Vlákna Splicer Dodanie Optických vlákien Mechanické Spájať Konektor Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich
€50.73
10pcs 80-Nový HUAWEI HG8010 1FE GPON EPON Terminálu onú exkluzivitu ont Huawei FTTH fiberhome Pasívne modem anglickom Jazyku ONT
Vitajte Prekvapenie! →Sledujte nás na prioritnú dodávku a získať najnovšie ponúka,Kliknite za naše dary. APLIKÁCIA platby tešiť 1% extra zľava prekvapenie! 10pcs 80-Nový HUAWEI HG8010 1FE GPON EPON Terminálu onú exkluzivitu ont Huawei FTTH fiberhome Pasívne modem anglickom Jazyku ONT Prehľad PRODUKTU Dátum
€5.23
5-30MW FTTH (Fiber Optic Tester Pero Typ Červený Laser optické fiberLight 10KM Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Kábel Tester 30MW Rozsah
Vizuálne Poruchy Locator Špecifikácia: 1. Výstupná vlnová dĺžka:650nm 2. Výstupný svetelný výkon: 15mW / 20mW / 30mW 3. Optický konektor: 2,5 mm univerzálny adaptér 4.Prevádzková teplota:-20~+60℃ 5. Skladovacia teplota: -40~+85℃ 6. Napájanie: Lítium-iónová Nabíjateľná Batéria 7. Bývanie materiál : Hliníková
€20.72
Doprava zadarmo Pôvodné ZTE ZXHN F663N GPON 3FE+1GE+1Tel+USB+Wifi onú exkluzivitu ONT anglický firmware funkcia je rovnaká ako HG8546M
Doprava zadarmo Pôvodné ZTE ZXHN F663N GPON 3FE+1GE+1Tel+USB+Wifi onú exkluzivitu ONT anglický firmware funkcia je rovnaká ako HG8546M Funkcie: ZXHN F663N je Optickej Siete GPON Terminal určený pre FTTH scenár. Poskytuje vysoký výkon-forwarding schopnosti zabezpečiť vynikajúce skúsenosti s Internetom a HD video